Koca Kimya ve Dental LTD. ŞTİ.

Kurumsal


Şirket Profili

Ankara’ da hizmet veren KOCA KİMYA' nın kuruluş amacı diş protez laboratuvarı sarf malzemeleri imalatıdır.


Misyonumuz

KOCA KİMYA, dünya üzerindeki gelişmeleri ve teknolojileri izleyip, kendi firmasına taşımış ve bilinçli bir şekilde uygulayarak imalatın teknolojik gelişimini ve güçlenmesini sağlamaktadır. Yerli üretimin ülkemizde geliştirilmesini ve tercih edilir olmasını amaç edinir. Bu nedenle de üretim süreçlerimizde sürekli yapılan testlerle ürün kalitemiz denetlenmektedir. İmalat teknolojisindeki yenilikler doğrudan ürün kalitesiyle ilgili olacağı için müşteri memnuniyeti sağlanmış olacaktır. Şirketimiz müşterilerin beklentilerini, sorunlarını ve isteklerini yerinde gözlemleyerek üretim aşamasını sürekli gözden geçirmekte ve geliştirmektedir. Müşterilerimizle karşılıklı diyaloğa önem vermekteyiz. Ve böylece satış sonrası desteğimizi de devam ettirmekteyiz.


Vizyonumuz

KOCA KİMYA müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda müşterileri, çalışanları, tedarikçileri için sürekliliği, güvenirliliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedeflerimizdir. Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin, çalışanımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.


Kalite Politikamız

Bizim ana amacımız kaliteyi en üst seviyede tutmak ve korumak, mevcut müşterilerimize daha iyi ürünler sunmak, içinde bulunduğumuz sektörü daha da geliştirmek, mevcut müşterilerimizin arzu ve isteklerini en kısa zamanda sıfır hatayla gerçeğe dönüştürmektir. Ürün kalitemizi dünya standartlarına getirmektir.


KOCA KİMYA kısa bir zamanda ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile lider firma konumuna gelmiştir. Bu bağlamda bizlere güvenen müşterilerimize teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Akrodent © 2011. Tüm hakları saklıdır. ArkaikArt Web Hizmetleri